KINESIO-TEJPING.sk – Prodej kinesio tejpů

O nás

História spoločnosti L&L Centrum Tejpování s.r.o. sa datuje do roku 2007, keď Lukáš Kresta a Lubomír Chládek doviezli do Českej republiky prvé balenie Kinesio tejpov.

V roku 2008 sme nadviazali spoluprácu s jednou z najznámejších nemeckých škôl tejpovania Medical Taping Concept, známou pod skratkou MTC, ktorú založil Ralph E-Gerik s Thomasom Metzgerom, ktorí boli vyškolení priamo zakladateľom Kinesiotejpingu Kenso Kasem. V tomto roku Lucie Krestová absolvovala niekoľko kurzov priamo pod vedením Ralpha E-Gericka, ďalej sa zúčastnila na medzinárodných workshopoch a získala medzinárodný certifikát lektora MTC. Spolu s týmto sme získali exkluzivitu pre organizovanie kurzov MTC na území ČR.

Metódou MTC sme do roku 2015 vyškolili vyše 1 000 terapeutov z celej ČR aj SR, ktorí pôsobia v zdravotníckych zariadeniach (napr. Detský rehabilitačný stacionár pri MN Ostrava, Nemocnica Motol, Kráľovská nemocnica Vinohrady, Nemocnica Tábor, Nemocnica Chrudim, Vítkovická nemocnica, RÚ Kladruby, DLPP Boskovice, Detské centrum ARPIDA, o.s. atď.), ale aj v popredných športových kluboch ČR (napr. FC Baník Ostrava, BK Pardubice, HC Třinec, MFK OKD Karviná atď.) a mnoho ďalších súkromných pracovísk.

Počas nasledujúcich rokov sme stále pracovali a naďalej pracujeme na skvalitňovaní našich služieb, rozširujeme počet druhov kinesio tejpov a sortiment doplnkov všetkých cenových kategórií s veľkým dôrazom na kvalitu. Všetky kinesio tejpy v našej ponuke vždy musia prejsť testovaním kvality a vlastností, aby spĺňali požiadavky kinesiotejpingu.

Od založenia do dnešného dňa sme získali zastúpenie značiek Kira Sports Tape, BO-Tape a Gatapex pre ČR.

V roku 2010 sme sa rozhodli oddeliť od seba predajnú a lektorskú činnosť a toto rozhodnutie viedlo k vzniku spoločnosti L&L Centrum Tejpování s.r.o., ktorá od roku 2011 prevzala lektorskú činnosť od spoločnosti L&L Lukáš Kresta.

Už od roku 2010 dodávame našim slovenským zákazníkom. Vďaka stále sa zvyšujúcemu dopytu na Slovenskú sme sa rozhodli v roku 2016 otvoriť nový e-shop. Pre jednoduchšiu a rýchlejšiu komunikáciu teraz stačí navštíviť www.kinesio-tejping.sk.

Aj po selekcii činností obe spoločnosti vyznávajú filozofiu individuálneho prístupu ku klientovi (zákazníkovi) a spokojnosť klienta (zákazníka) je vždy to najdôležitejšie.

Na spoluprácu sa teší spoločnosť

L&L Centrum Tejpování s.r.o.

Sme špecialisti v našom odbore a boli sme prví v SR kto sa tejpovaním začal podrobne zaoberať. Okrem organizovanie kurzov pre fyzioterapeutov sa tiež zaoberáme predajom kinesio tejpů.